Ľanové semienka-mleté 1000g

5,20 €
S DPH

Mleté ľanové semienka odtučnené – sú výborným zdrojom, vitamínov, minerálov a mastných kyselín, potrebných pre Vaše telo. Najúčinnejšia mletá forma ľanových semienok, si uchová svoje prospešné vlastnosti až 10 mesiacov.

Množstvo
Posledné kusy v sklade

Ľan má protizápalové a zmäkčujúce účinky. Pomáha chrániť aj hojiť poškodenú sliznicu tráviaceho ústrojenstva. Sú účinné aj pri liečbe zápalu dýchacích a močových ciest preto si ich môžu dopriať aj ľudia s ochorením bronchitídy, astme, či pri cystitíde. Ľanové semienko pomáha znižovať cholesterol, je účinný pri liečbe osteoporózy, žlčových kameňov, reumatoidnej artritídy, psoriázy, cukrovky. Čistia hrubé črevo podporujú tvorbu črevnej mikroflóry. Zlepšujú trávenie odstraňujú zápachu ale aj hnačku . Prečisťujú obličky a pečeň.

Účinky: Najúčinnejšia mletá forma ľanových semienok, si uchová svoje prospešné vlastnosti až 10 mesiacov.

- Kontrola telesnej hmotnosti (2294)

- Normálna funkcia pŕs (2078)

- Normálna funkcia črevného traktu – pravidelnosť (2076)

- Normálna funkcia prostaty (2079)

Vo svojej prirodzenej forme obsahuje :

Vitamín B1 (Tiamín)- prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, prispieva k správnemu fungovaniu nervového systému, prispieva k správnej funkcii psychiky, prispieva k správnej funkcii srdca.

Vápnik - prispieva k normálnej zrážanlivosti krvi, prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, prispieva k normálnemu fungovaniu svalov, prispieva k správnej neurotransmisii, prispieva k správnemu fungovaniu tráviacich enzýmov, zohráva úlohu v procese delenia a špecializácie buniek, je potrebný na udržanie zdravých kostí,  je potrebný na udržanie zdravých zubov.

Fosfor - prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, prispieva k správnemu fungovaniu bunkových membrán, prispieva k udržaniu zdravých kostí, prispieva k udržaniu zdravých zubov.

Magnézium - prispieva k rovnováhe elektrolytov, prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, prispieva k správnemu fungovaniu nervového systému, prispieva k správnemu fungovaniu svalov, prispieva k normálnej syntéze bielkovín, prispieva k správnej funkcii psychiky, prispieva k udržaniu zdravých kostí, prispieva k udržaniu zdravých zubov, zohráva úlohu v procese delenia buniek.

Železo - prispieva k správnej kognitívnej funkcii, prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, prispieva k správnej tvorbe červených krviniek a hemoglobínu, prispieva k správnemu prenosu kyslíka v tele, prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému, prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy, zohráva úlohu v procese delenia buniek.

Zinok - prispieva k správnej látkovej premene kyselín a zásad, prispieva k správnej látkovej premene sacharidov, prispieva k správnej kognitívnej funkcii, prispieva k správnej syntéze DNA, prispieva k plodnosti a správnej reprodukčnej funkci, prispieva k správnej látkovej premene makronutrientov, prispieva k správnej látkovej premene mastných kyselín, prispieva k správnej látkovej premene vitamínu A, prispieva k správnej syntéze bielkovín, prispieva k udržaniu zdravých kostí, prispieva k udržaniu zdravých vlasov, prispieva k udržaniu zdravých nechtov, prispieva k udržaniu zdravej pokožky, prispieva k udržaniu normálnej hladiny testosterónu v krvi, prispieva k udržaniu dobrého zraku, prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému, prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom, zohráva úlohu v procese delenia buniek. 

Obsahuje lepok

Zloženie:

- 100% Ľanové semienka mleté bez konzervantov

Hmotnosť:

1000 g

Nutričné hodnoty v 100 g
Energetická hodnota 1407kj/336 kcal
Bielkoviny 35 g
Sacharidy 33,33 g
z toho cukry 0 g
Tuky 7 g
z toho nasýtené mastné kyseliny 1 g
Vláknina 30 g
Soľ 0 g
Vitamíny a Minerály v 100 g:
Vitamín B1 0,17 mg
Vápnik 296 mg
Fosfor 722 mg
Magnézium 291 mg
Železo 6,67 mg
Zinok 7,8 mg

100% prírodný produkt

Krajina pôvodu: 
Poľsko

Dovozca:
Regálik zdravia s.r.o., Priečna 448/1, 059 21 Svit, Slovensko

Skladovať v suchu nevystavovať slnečnému žiareniu. Po otvorení skladujte v chladničke.

1010020

Write your review

Ľanové semienka-mleté 1000g

Mleté ľanové semienka odtučnené – sú výborným zdrojom, vitamínov, minerálov a mastných kyselín, potrebných pre Vaše telo. Najúčinnejšia mletá forma ľanových semienok, si uchová svoje prospešné vlastnosti až 10 mesiacov.

Write your review