Zelený jačmeň 250g

3,99 €
S DPH

Zelený jačmeň je vynikajúcim antioxidantom, zdrojom množstva vitamínov a minerálnych látok potrebných pre zdravý životný štýl.

Množstvo
skladom

Zelený jačmeň je  prírodný výživový doplnok, ktorý obsahuje cenné vitamíny, minerály, enzýmy, bielkoviny a výživné látky potrebné pre správne fungovanie ľudského organizmu. Zelený jačmeň je výborným doplnkom stravy, pokiaľ cítite dlhodobé oslabenie imunity, máte problémy s trávením alebo vás trápia infekcie. Je to čisto prírodný produkt, ktorý má množstvo pozitívnych účinkov na náš organizmus. Pri užívaní mladého jačmeňa dochádza k zvýšenej tvorbe kolagénu, ktorý omladzuje našu pokožku. Pôsobí ako liek pri mnohých kožných ochoreniach a ekzémoch. Látky ako železo, draslík či kyselina listová majú priaznivý vplyv na tvorbu červených krviniek. Sú prospešné pri srdcovocievnych ochoreniach a znižuje výskyt infarktu .

Zelený jačmeň nemá žiadne vedľajšie účinky, ktoré by mali negatívny dopad na ľudský organizmus. Každý jedinec je však odlišný, preto nie všetkým musí produkt vyhovovať. Môžu sa objaviť dočasné problémy , zhoršenie ekzému alebo nevoľnosť, ktoré by mali ustúpiť. Pokiaľ však cítite nepríjemné pocit dlhšiu dobu, prestaňte s užívaním produktu.

Účinky:
- Vďaka nutričnému obsahu prispieva k udržaniu a rastu svalovej hmoty, k normálnemu fungovaniu svalov, k udržaniu zdravých kostí
- Prispieva k zväčšeniu objemu stolice, k normálnej zrážanlivosti krvi, k normálnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii krvných ciev, k ochrane buniek pred oxidačným stresom

Zloženie:

- 100% Zelený jačmeň prášok

Hmotnosť:

250 g

Dávkovanie:
3x denne jedna čl (5g) pred cvičením, nezalievať vriacou vodou, nepoužívať kovovú lyžičku!

Nutričné hodnoty v 100 g
Energetická hodnota 1262 kj / 302 kcal
Bielkoviny 29,6 g
Sacharidy 12,2 g
z toho cukry 4,9 g
Tuky 6,4 g 
Z toho nenasýtené mastné kyseliny 1 g
Vláknina 39,3 g
Soľ 1,4 g
Vitamíny a minerály v 100 g:
Vápnik 452 mg
Železo 44,8 mg
Vitamín E 4,99 mg
Vitamín C 45 mg
Vitamín B2 0,76 mg
Kyselina listová 137 uq
Chlorofyl 621 mg

Krajina pôvodu: 
Poľsko

Dovozca:
Regálik zdravia s.r.o., Priečna 448/1, 059 21 Svit, Slovensko

Skladovať v suchu, nevystavovať slnečnému žiareniu.

1010014

Write your review

Zelený jačmeň 250g

Zelený jačmeň je vynikajúcim antioxidantom, zdrojom množstva vitamínov a minerálnych látok potrebných pre zdravý životný štýl.

Write your review